Putin polecił rozważyć plan promocji towarów z wiosek za pośrednictwem Poczty Rosyjskiej

Prezydent Władimir Putin zlecił rządowi i Poczcie Rosyjskiej SA przy udziale zainteresowanych organizacji przygotowanie propozycji stworzenia systemu promocji i sprzedaży towarów produkowanych przez małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby samozatrudnione z małych miast i wsie poprzez targowiska i urzędy pocztowe.

To jedna z list instrukcji , które głowa państwa sformułowała po wynikach Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Petersburgu.

Ponadto urzędnicy zostali poinstruowani o przygotowanie propozycji włączenia działań mających na celu stworzenie takiego systemu w ogólnopolskim projekcie „Małe i średnie przedsiębiorstwa oraz wsparcie indywidualnych inicjatyw przedsiębiorczości”.

Wnioski należy składać do 1 listopada. Odpowiedzialni za realizację instrukcji – premier Federacji Rosyjskiej Michaił Miszustin, dyrektor generalny Rosyjskiej Poczty Maksym Akimow, a także szefowie regionów.

Ponadto rząd, wspólnie przez władze województw, otrzymał polecenie przedstawienia do 1 listopada wniosków o udzielenie informacji i informacji małym i średnim przedsiębiorcom, a także osobom prowadzącym działalność na własny rachunek z małych miast, odległych osiedli i wsi. wsparcie doradcze w uzyskaniu dodatkowych umiejętności i kompetencji. Działania na rzecz takiego wsparcia polecono uwzględnić w ogólnopolskim projekcie „Małe i średnie przedsiębiorstwa oraz wsparcie indywidualnych inicjatyw przedsiębiorczych”.

Patryk Pajor

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.